Reference

Pekny den Katko,

rozhodla jsem se, ze ti napisu, jak se mi dari:) Nejaky cas po terapii jsem se citila snad i hur, jak jsem Vám i psala. Uzavrela jsem to s tim, ze bud se ukaze casem, nebo Cesta nebyla pro me. Po nejake dobe jsem si najednou uvedomila, jak velke zmeny se ve me odehraly. Asi 3 tydny po terapii, byla jsem u tatky a kdyz jsme se loucili, objala jsem ho na rozloucenou s takovou laskou, kterou jsem snad driv nezazila a on mi to obejmuti vratil. To jsem si jeste stale nic nepripoustela. Par dni po odjezdu mi volal, ze by rad na jare udelal setkani nas vsech (rodina moje, bratra a sestry). Tohle se nikdy nestalo. Uplne me to dojalo a nepochybuju, ze se neco muselo stat mezi nama, neco se vycistilo. Mam z toho hroznou radost. Hlavnim duvodem, proc jsem na Cestu sla byl muj milovany Adam (4 roky). Pred par dny si rikam, doprcic, my se mame nejak hezky, co se stalo? Da se s nim najednou o moc lip mluvit, v cim dal vice pripadech bere v potaz moje argumenty, diskutuje se mnou a dokonce nekdy pristoupi i na muj navrh. Preji pekny den a verim, ze se jeste uvidime. Ema

Ema

Dobrý večer, Káčo,

nechala jsem si trochu víc času, protože vše si sedalo a sedá postupně, a ze začátku to vypadalo, že se vlastně skoro nic nestalo... ale ono stalo :-) Po víc než měsíci se cítím opravdu jinak. Největší změnou, kterou vnímám, je, že jsem se zamilovala do svého syna. Povedlo se mi k němu najít cestu a i když si nerozumíme vždy a ve všem, prostě ho miluju, beru ho takového, jaký je, a čas s ním si povětšinou užívám. To jsem dřív takhle intenzivně necítila.

Takže moc děkuji za vše, a když zas budu cítit potřebu si Cestou projít asistovaně, určitě se na Vás ráda obrátím.

Mějte se moc krásně.

J. 

máma na mateřské

Jak se cítím? Od našeho setkání se cítím více jistý sám sebou. Cítím, že jsem přijal další část sám sebe. Dokážu poznat momenty, kdy mi někdo chce něco vyprávět a já ho zastavím a zajímám se, co mi jeho vyprávění přinese. Většinou totiž vycítím, že obsah toho možného vyprávění mi připadá intuitivně "jedovatý" a nechci se tím nechat "otrávit", zabývat a věnovat tomu čas. Dále mi přichází na mysl častěji slovo "láska" a cítím, že jsou během dne momenty, kdy najednou pociťuji lásku k sobě a mám pocit, že tím o sebe pečuji (zvlášť ve chvílích, kdy jsem v kontaktu s okolím nejistý, nervózní, kdy nevím, co se bude dít). Měj se hezky a přeji ti, abys zvládla českou zimu a našla v ní i trochu kouzelného třpytu.

Marek

sociální pracovník


Formulář pro Vaši zpětnou vazbu.

Budu ráda, kdy mi napíšete i Vy, jaká pro Vás byla, nebo je, spolupráce se mnou.